Тэги

Сейчас читают:

Недорогі круті спортивні сумки

Прийшла осінь – подруга надмірної ваги та пасивного відпочинку на дивані. Якщо ви хочете зустріти весну із стрункою фігурою й не накопичити зайвих кілограмів, то записуйтеся у спортивний зал прямо зараз. Байдуже, скільки вам років, чи які у вас спортивні навички, головне — працювати над тілом мінімум двічі на тиждень. А ще вам потрібна гарна спортивна сумка чи рюкзак, — саме про них сьогодні й поговоримо.
Наша редакція обрала декілька спортивних сумок різного призначення, обирайте підходящу.
Сумка спортивна «Конверс»

Сумка спортивна «Конверс» Недорогі круті спортивні сумки
Унісексуальна стильна спортивна сумка відомого світового бренду має цікаву форму, що нагадує боксерську грушу. Зшита з міцного та практичного поліестеру. На сайті магазину представлена у декількох кольорах, та усі варіанти мають круті й міцні ручки середнього розміру контрастного кольору, та спеціальний ремінь для транспортування на плечі. Погодьтеся, з такою сумкою кожен буде мати спортивний та трішки безтурботний вигляд.

Купить.
Спортивна сумка «Спортбег Арсенал»

Спортивна сумка «Спортбег Арсенал» Недорогі круті спортивні сумки
Кожен футболіст знає, що така форма сумки найоптимальніша для гравця, бо туди вміщаються взуття, шорти, майка, гель для душу, рушник та дезодорант.
Однак цей маленький мішечок/торбинка у формі рюкзака популярний і серед легкоатлетів, школярів та студентів, які носять там спортивний одяг і взуття.
Доступна ціна, стильний дизайн та практичний матеріал.

Купити.
Сумка для взуття «Конверс»

Сумка для взуття «Конверс» Недорогі круті спортивні сумки
Можливо, ви бачили спортивних хлопців, які ходять з дивною сумкою з однією ручкою зверху? Це професійні футболісти. Саме серед них сумка для взуття «Конверс» зараз супер-популярна. І хоча сумка розрахована для носіння взуття, але там легко поміститься все необхідне для тренування. Що модно серед футболістів, то модно, як правило, і серед нас, далеких від зіркової гри людей.
Помірна ціна, надзвичайно стильний дизайн, контрастне поєднання синього з чорним та карман-клапан. Зручно.

Купити.
Сумка для кожного «Дафле Бег»

Недорогі круті спортивні сумки Сумка для кожного «Дафле Бег»
Жовто-блакитна спортивна сумка стандартного універсального розміру для будь-якого виду спорту та рівня спортсмена.
Сумка має декілька середніх та малих кишень, велике центральне відділення, куди вміститься не просто все, а навіть більше.
Невисока ціна, кольори національного прапору, оптимальний об’єм.

Купити.

загрузка...