Тэги

Сейчас читают:

Жіночі ділові сумки

Портрет сучасної жінки гармонійно поєднує красу та успіх. Саме тому важливо підсилювати ці складові доречною зачіскою, одягом та діловою сумкою. Тож давайте почнемо із сумок.
Редакція вибрала декілька відповідних.
Жіночий портфель Tuscany Leather «Palermo»

Жіночий портфель Tuscany Leather «Palermo» Жіночі ділові сумки

Італійський портфель жорсткої конструкції зшитий із натуральної полірованої шкіри рослинного дублення. Розрахований на носіння документів, ноутбука чи планшету. Крім того, завдяки додатковим відділенням і кишеням у такому аксесуарі знайдеться місце для гаджетів, косметички, телефону (є спеціальний тримач), пластикових карток (є спеціальне відділення) та інших дрібниць.
Усі кишені закриваються на блискавки золотого кольору.
Сумка представлена у п’яти кольорах. За бажанням на неї можна нанести ініціали або прізвище власниці (послуга «гравірування»).
Обрати колір сумки або придбати її можна тут. 

 

Жіночій діловий портфель Wittchen

Жіночі ділові сумки
Портфель для планшету, ноутбука та документів формата А4 европейского бренду Wittchen з двома ручками та кількома різноформатними кишенями і відділеннями для різних паперів меншого формату, гаджетів і дрібниць.

Купити жіночий портфель для планшету, ноутбуку та документів А4.

Ділова жіноча сумка Wittchen


Стильна ділова жіноча сумка молочно-жовтого кольору з колекції Elegance европейского бренду Wittchen має бездогані класичні форми, якісну металеву фурнітуру та залізні ніжки. У комплекті є плечовий ремінець.

Купити молочно-жовту сумку.
Жіноча ділова сумка Pelletteria Italiana Vivat Accessories


Сумка з натуральної шкіри приємного глибоководного синього кольору, що нагадує чорний. Має три відділення та маленькі кишені на блискавці. Також є додатково плечовий ремінь.

Купити жіночу сумку з натуральної шкіри. 
Сумка InCarne


Схожа на чоловічу жіноча плечова сумка на блискавці з кришкою-клапаном. Вона сшита з м’якої телячої шкіри, яка не пропускає вологу. Такий діловий аксесуар розрахований на носіння ноутбука, паперів, журналів та книжок. Тож цей м’який портфель стане в пригоді багатьом офісним леді.

Купити сумку унісекс на блискавці.

загрузка...