Тэги

Сейчас читают:

Модні плечові сумки

Чудового дня, коли придумали та пошили першу плечову сумку, ми отримали безцінний дарунок – можливість носити із собою найпотрібніші речі, а рука при цьому залишалась вільною.
Відтоді такі сумки зазнали багато удосконалень і апгрейдів, аби бути на «одній нозі» з модою та відповідати міським стандартам.
Наша редакція обрала декілька крутих варіантів наплічних сумок, щоб ви змогли вибрати одну, свою.
Міні-сумка Delsey Montmarte pro

Модні плечові сумки Міні-сумка Delsey Montmarte pro грн купити

Надсучасна невелика сумка (20,5*23,5 см) французького бренду Delsey з серії Monmarte pro має основну секцію та кишеню на блискавці. Хоча сумка унісексуальна, проте завдяки кольору більш пасуватиме чоловікам. Має мінімалістично-футуристичний дизайн, у якому цікаво обіграно лого бренду та срібляста фурнітура. Виготовлена з екологічно чистої, зносостійкої, практичної тканини. Оснащена плечовим ремінем. У таку сумку вміститься невеликий планшет, мобільні телефони, блокнот, аптечка або косметичка, гаманець, окуляри та невелика пляшка з напоєм. Є стандартом ручної поклажі.
Купити.
Міні-сумка Delsey Bellecour

Міні-сумка Delsey Bellecour

Іще один шедевр французів – сумка серії Bellecour (дослівно «прекрасне серце») підкорить кожного. Вона не тільки має універсальний розмір (альбомний вигляд 22*28 см), але й неймовірно крутий антрацитово- срібрястий колір, практичну текстуру екологічно чистої, зносостійкої тканини. При цьому у неї прогумовані декоративні та функціональні елементи оздоблення.
У сумки є основне відділення, зовнішній карман з тильної сторони та менші відділення усередині. Стандарт ручної поклажі.
Купити.
Чоловіча наплічна сумка Giudi

Стандарт ручної поклажі.

Італійська шкіряна наплічна сумка Giudi має планшетний вигляд та закривається на блискавку і клапан на магніті. Натуральна шкіра найвищої якості, з якої виготовлена ця річ, дуже приємна на дотик, має цікаву текстуру середньої зернистості. Всередині є одне відділення з перегородкою для I-Pad, карман для телефону і дрібниць, карабін для ключів і відділення на блискавці для документів, грошей та карток. Зовні, на передній і задній стінках, також є кишені на блискавках та два потаємних відділення.
Розмір 25*28 см.
Стандарт ручної поклажі.
Купити.
Сумка на плечовому ремінці Karya

Сумка на плечовому ремінці Karya

Невеличка (16*20см) шкіряна сумка бренду Kаrya дуже красивого шоколадного кольору на довгому регульованому ремені з нейлону. Закривається клапаном на двох магнітах. Всередині два відділення з двома плоскими кишенями, відділенням для телефону і дрібниць. Має високоякісну фурнітуру. Пасує до інших аксесуарів коричневого, жовтого, синього та червоного кольорів.
Купити.
Сумка через плече Franco Cesare


Стильна чорна сумка Franco Cesare виконана з якісної гладкої шкіри та щільної текстильної підкладки. Має короткі ручки і знімний плечовий ремінь. Основне відділення розділено надвоє кишенею-перегородкою на блискавці; додатково є бічна кишеня, кишені для мобільних телефонів і кріплення для кулькових ручок. На тильній стороні розташований відділ на блискавці.

Купити.
Шкіряна сумка Sergio Belotti

Шкіряна сумка Sergio Belotti
Сумка Sergio Belotti виконана з натуральної шкіри коричневого кольору. Має декілька відділень із застібкою на блискавку, одну кишеню на липучці, чотири відділення для пластикових карток, регульований плечовий ремінь.

Купити.
Наплічна сумка Langsa

Наплічна сумка Langsa
Чорна шкіряна сумка на вісім кишень, які закриваються на блискавки сріблястого кольору. Транспортується на плечовому ремінці. Сумка має чорну атласну підкладку. Виріб розрахований на носіння планшету, електронної книги та інших дрібних речей і гаджетів.

Купити.

загрузка...