Тэги

Сейчас читают:

Місткі та стильні: дорожні чемодани з великим об’ємом

Що головне у подорожі? Правильно, — великий та зручний чемодан. Бо саме завдяки місткому помічнику на двох чи чотирьох колесах можна взяти із собою багато улюблених або вкрай необхідних речей. До того ж, можна привезти ще більше, заповнивши усі місця обновками, сувенірами та екзотичними для нас — чи надсмачними — стравами.
Та знайти справді об’ємний чемодан – це півсправи. Кожний подорожній хоче, аби він був надійним та зручним у транспортуванні. Тоді місія пошуку такого вважалася б виконаною на усі сто відсотків.
Редакція ретельно обрала декілька бездоганних красенів, що можуть похвалитися чималим об’ємом, надійністю, зручністю та модним дизайном. Знайомтеся!
Чемодан-гігант Bric’s

Чемодан-гігант Bric’s великий об'єм

Красивий зовні. Красивий всередині. Італійський чемодан зіркового бренду Bric’s – гігант серед об’ємних чемоданів. Він створений для тих, хто звик кожного дня одягати новий «лук»…навіть подорожуючи. Об’єм у 118 літрів дозволить узяти із собою одягу та аксесуарів для компіляційних образів на 2-3 тижні.
Велетень виготовлений із високотехнологічного інноваційного полікарбонату Macrolon, який є максимально міцним, гнучким, легким і стійким до подряпин.
Чемодан має невелику вагу (4,5 кг.) та безшумні маневрені колеса з прогумованим покриттям (чотири пари), які виготовлені за японськими стандартами, мають надсучасну систему амортизації, поворот на 360 градусів та велику амплітуду руху (вверх-вниз).
Транспортується завдяки ручкам (вгорі та збоку), або за допомогою надміцної, ергономічної телескопічної ручки на кнопочному фіксаторі.
Усередині є два головних відділення, одне з яких повністю закривається на блискавку, а друге фіксується затискачами. Також у чемодана декілька кишень на блискавках; кодовий замок TSA, адресна бірка.
Основна блискавка виробу прогумована проти попадання води, а всі елементи обробки виконані з тосканської телячої шкіри контрастного кольору. Шкіра не тільки вдало поєднується з основним кольором, але й надає італійського шику.
Купити.

Чемодан Bric’s (великий)

Чемодан Bric's (великий) у інтернет-магазині Київ Украіна

Якщо вам потрібен більш легкий та менш об’ємний чемодан, тоді зверніть увагу на цього італійского красеня з об’ємом 85л. при вазі у 3,9 кг.
Основний матеріал – надміцний та практичний нейлон, із приємним шовковим відтінком «електрик» і водовідштовхувальним ефектом. Елементи оздоблення виконані з натуральної шкіри контрастного кольору. Чемодан на 4-х надтихих колесах та з висувною ручкою на кнопочному фіксаторі. Має посилену конструкцію з внутрішніми перехресними ременями, містке відділення на блискавці та зовнішню кишеню. Ручки у цього помічника зручні — для перенесення у вертикальному і горизонтальному положеннях, та телескопічна ручка на кнопковому фіксаторі висоти.
Купити.
Чемодан із додатковим обсягом, Delsey Pilot WW

чемоданы большого объема кв интернет магазине Киев Украина Чемодан із додатковим обсягом, Delsey Pilot WW

Сучасна новинка — транспортер Delsey подвійного об’єму з нової колекції Delsey Pilot WW. При вазі у 4,7 кг чемодан має об’єм 117+13 л. Транспортується на 4-х подвійних надтихих амортизованих та прогумованих колесах, за допомогою висувної ручки на кнопоковому фіксаторі.
Виготовлений з надміцної тканини Polyamide balistique щільністю 1680 den, з тефлоновим покриттям. Крім основного відділення з фіксуючими ременями, є декілька різноформатних кишень на блискавці. Всередині захисна кишеня для ноутбука.
Вбудований кодовий замок з функцією TSA та індикатор ваги.
Купити.
Супер новинка – чемодан Delsey Moncey

Супер новинка – чемодан Delsey Moncey

Для справжніх модників порадимо супер-новинку чемодан Delsey Moncey, що поєднує фантастичний колір, стильні лінії дизану, міцність практичного основного матеріалу (100% поліпропілен) та приємно-несподівану принтовану підкладку.
Має дві секції з фіксуючими ременями. Маневрені, надтихі колеса (чотири пари), висувна та бічна ручки для зручного перенесення. Три додаткові точки утримання стулок (кришки чемодану) і два безпечні замки.
Об’єм 112 л. Вага 4,9 кг.
Купити.
Чемодан на коліщатках, Wittchen

Чемодан на коліщатках, Wittchen
Великий чемодан популярного бренду Wittchen із колекції Trail Style. Ця серія виконана з надміцного полікарбонатного матеріалу, що захистить від механічних пошкоджень та негативного впливу довкілля (не пропускає вологу, бруд).
Модель має: 4 колеса, телескопічну ручку, а також надміцну та приємну на дотик прогумовану ручку для носіння в руці. Є кодовий замок TSA.
Всередині: відділення з еластичними ремінцями, що фіксують одяг від пересування; відділ на блискавці; карман на блискавці.
Об’єм 94 л. Вага 4,1 кг

Купити.
Великий чемодан Wittchen

Великий чемодан Wittchen
Чемодан із колекції PC Ultra Light, бренду Wittchen виготовлений з міцного полікарбонату з додатковим покриттям, що підвищує стійкість до подряпин. Коліщатки виробу виготовлені з пластика ABS та мають термопластичне покриття. Транспортувати чемодан можливо за допомогою статичної або телескопічної ручки на кнопковому фіксаторі.
Вбудований кодовий замок TSA, який гарантує безпечне відкривання валіз і повторне закриття без пошкодження замка при перевірці митників.
Всередині: основне відділення з еластичними ременями; відділення на блискавці; 2 кишені із сітки на блискавці.
Об’єм 95 літрів. Вага 4 кг.

Купити.

 

загрузка...