Весільна сукня, зшита на замовлення: три модні переваги

Прийшла весна! Саме час поговорити про неповторні весільні сукні. Можливо, у цю мить і ви намагаєтеся вирішити, якому вбранню віддати перевагу: взятому в оренду, придбаному або зшитому на замовлення?

Весільна сукня, зшита на замовлення: три модні переваги ТД Максима Maxima салон свадебных платьев

Якщо так, то наше інтерв’ю для вас. Адже сьогодні ми адресуємо ці запитання Марину Гуралюку, співвласнику і одному з дизайнерів торгової марки весільних суконь зі світовим ім’ям «Maxima». Якщо хтось і має відповіді, то тільки Марин Гуралюк — талановита людина, яка вже декілька десятиліть створює весільні сукні для багатьох країн світу.
Марин, у ТМ Maxima з’явилися сайти на різних мовах: португальська, англійська, французька… Ви захопили світ?

Це правда – ми збільшили територію свого впливу. Після 2014-го року, із зрозумілих причин, довелося розширюватися в бік Заходу. І хоча наші весільні сукні і раніше купувалися європейцями та американцями, але різномовні сайти та представництва з’явилися у ТМ «Максима» тільки зараз.

Чи не обійшли ви увагою наречених України?
Ні! В Україні залишилися як моно-брендові салони ТМ «Максима», так і мульті-брендові, з якими ми працюємо.
У монобрендах можна вибрати готову сукню з нашої колекції, або замовити свою, особливу, та попрацювати з нашими креативними фахівцями і створити індивідуальний образ.
Чим відрізняються українки у виборі весільної сукні від жінок інших європейських країн?
Перш за все – віком. Зазвичай українки на 10-20 (іноді й на 30 — 40) років раніше виходять заміж, ніж європейки та американки. У цьому основна відмінність та розбіжність смаків. Так, західні наречені віддають перевагу стриманим моделям весільного вбрання. Натомість українки обирають більш пишні та емоційні сукні. І якщо європейки оголюють лише спину, дівчата, народжені на території «від Сяну до Дону» можуть дозволити собі оголити і плечі, і руки, і груди … в міру розумного, звичайно.

Давайте про моду та тенденції. Чого чекати у 2018 році, яким сукням віддавати перевагу?
Будь-які тренди треба «просіювати». Адже якісь для України є не надто прийнятні…Тому ми їх не рекомендуємо. Наприклад, багато дизайнерів запропонували замінити плаття брючним костюмом. В Україні, де більшість весіль передбачають також церковний обряд, «Таїнство Вінчання», цей тренд не приживеться. Хоча б тому, що у Церкви є свій «дрес-код». І від вигляду нареченої в брюках священик може, м’яко кажучи, оторопіти.
Так само ми не радимо модні останнім часом чорні елементи весільної сукні. Бо, знову ж таки – в Україні є тільки одна причина, через яку наречена може включити до свого наряду чорну деталь, і цю причину ми не побажаємо навіть ворогу…
Що стосується тих трендів, які ми сміливо використали в своїх колекціях, то це кейп, який з’явився цього року, а також коміри-стійки, глибокі вирізи, та спадок минулого року.
У 2018 році актуальні спущені рукави, красиві спинки та пудрова палітра кольорів. Все це ми з радістю пропонуємо і використовуємо як у колекціях, так і в індивідуальних замовленнях, тому що це красиво.

Які переваги весільної сукні, зшитої на замовлення? Чи є такі?
Звичайно, такі є. В першу чергу, це можливість модифікувати сукню під особливості фігури нареченої. Також можна обрати колір тканини, що пасуватиме до відтінку шкіри, кольору волосся, очей. Друга перевага — можливість використовувати ті тренди, які з’явилися вже сьогодні, а ми їх ще не включили в колекцію. Справа в тому, що колекції ми показуємо у травні-червні наступного року. Тому наші, українські наречені, одягають більш модні сукні, ніж інші наші покупці. По секрету скажу, що в 2017-му найбажанішою сукнею була модель 2013-го. І все за рахунок Заходу.
Наскільки дорожче зшити сукню на замовлення, ніж придбати готову?
Все залежить від сукні. Якщо говорити про однаковий фасон, то різниця десь у 10-15%, не більше. Але, як правило, дівчата, які хочуть індивідуальні моделі, замовляють максимально оригінальну сукню. Тоді різниця у вартості може бути більш суттєвою — у 2-4 рази, бо і роботи там більше, і матеріалів.

Як швидко відшивається сукня на замовлення у ТМ Maxima?
В залежності від того, коли весілля (посміхається). А якщо серйозно, то строк пропорційний складності фасону сукні. Буває, замовляють шедеври, достойні музею Мод, які вручну вишиваються 2-3 тижні.
Саме тому дуже важливо визначатися зі своєю сукнею мінімум за півроку до весілля. Якщо не з сукнею, то хоча б із тими, хто її пошиє. Щоб перекласти свій головний біль на кращих фахівців. Нехай про це вже думають ті, кому ви довірились.

Контакти ТМ «Максима»:
maximabridal.com
instagram.com/maximabridal

загрузка...