Тэги

Сейчас читают:

Жіночі модні окуляри та оправи 2018

Як тільки травневі дні балують нас то спекою, то тішать дощами, ми одразу хочемо змінити весняний образ на більш актуальний, літній лук.
І якщо зміна зачіски чи мейкапу – справа не швидка та не вдячна (а про одяг ми вже й мовчимо), то це не стосується окулярів, бо їх неважко приміряти. А вдала пара може зробити наш вигляд радикально іншим.
Редакція обрала найцікавіші жіночі моделі серед оправ та сонцезахисних окулярів, актуальних у сезоні весна-літо 2018.
Жіночі солнцезахисні окуляри IC! Berlin Birgit D

Жіночі солнцезахисні окуляри IC! Berlin Birgit D

IC! Berlin Birgit D – це надсучасна модель легендарного німецького бренду, яка поєднує тендітні лінії класичного «метелика»; найсучасніші матеріали (дзеркальні лінзи із нейлону, «вічна» оправа з листової нержавіючої сталі). Пастельний срібно-блакитний колір матиме контрастний вигляд у поєднанні з яскравим одягом. Також окуляри мають цікаві (намальовані або вирізані) орнаменти у оздобленні.
Середній розмір «екрану» окулярів та максимально пласкі лінзи, — цього вдалося досягти дизайнерам марки. Усе перераковане робить модель парою, яка підходить для усіх форм облич.
Детально про жіночі солнцезахисні окуляри IC! Berlin Birgit D

Цікавий погляд з Silhouette Line Explorer

Жіночі окуляри Silhouette Line Explorer

Якщо ви хочете зупиняти поглядом людей, то вам не обійтися без австрійських окулярів з Silhouette Line Explorer. Вони створені по принципу «лінза в лінзі» (одна лінза вставлена в іншу), мають дзеркальну поверхню та прозору «кошачу» оправу. Таку мають носити тільки супер-жінки — героїні крутих голівудських пригодницьких фільмів.
При цьому окуляри супергнучкі, легкі та комфортні у експлуатації (буквально не хочеться знімати).
Детально про жіночі окуляри Silhouette Line Explorer
Оправа Silhouette Urban Neo

Жіноча модна оправа Silhouette Urban Neo

Якщо вам потрібна лише оправа, то пропонуємо неймовірно легеньку, гнучку оправу Silhouette Urban Neo. На вигляд вона невагоміша за нуль калорій, але при цьому виконана з титанового сплаву та надміцного пластику. Таку можна «ненавмисно» впускати з рук раз на місяць. Оправа все одно не втратить вигляд та відслужить мінімум 5-10 років.
До речі, у моделі використали стиль ліній «-10 years», що буквально означає — «молодша на десять років».
Детальніше про оправу та розміри за цим посиланням.

Жіноча оправа Ray-Ban

Жіноча оправа Ray-Ban

Бездоганна модна класика від відомого на увесь світ італійського бренду Ray-Ban – оправа «кошаче око». Ця оправа не тільки пасує майже усім, але й переживе, здається, усі тенденції, бо вже витримала будь-які зміни в моді.
Між тим у моделі нове поєднання матеріалів, кольорів та кутів закріплення елементів, так що будьте впевнені: другу таку пару так просто не зустріти.
Детальніше про кольори, відтінки та матеріали за посиланням.

загрузка...