Тэги

Сейчас читают:

Чоловічі модні окуляри та оправи 2018

Нещодавно ми робили огляд жіночих модних оправ та сонцезахисних окулярів. Тож сьогодні приділимо увагу сильній статі. Серед якісних сонцезахисних окулярів редакція обрала 4 пари, що будуть модними у цьому та наступному сезонах.
Чоловічі окуляри Silhouette Titan Minimal Art Icon

Чоловічі окуляри Silhouette Titan Minimal Art Icon

Silhouette – це відомий світовий бренд окулярів, який заснувала родина з Австрії. Окуляри даної марки швидко прийшлися до смаку людям різних статків та стилю життя. І сьогодні жителі Європи та Америки поважають Silhouette за бездоганну якість, іновації, міцність, малу вагу та актуальний стиль. Світові селебретіс цінують їх за гарні «луки», які моментально розлітаються знімками по різних ЗМІ. Інженери та фізики комплектують ними космонавтів, бо параметри окулярів дозволяють використовувати їх у далеких від планети Земля місцях, при незвичних тисках та температурах.
Модель Silhouette TMA Icon – легкі та гнучкі окуляри з бета-титану, які мають революційну ультра-тонку і еластичну оправу та міцні і пластичні завушники. Спеціальна форма лінз у поєднанні з перегородкою додають окулярам необхідну чоловікам строгість.

Детально про окуляри Silhouette.

Чоловічі окуляри Persol

Чоловічі окуляри Persol

Не секрет, що наймодніші люди у світі – італійці. Навіть якщо не враховувати кількість модних брендів. Достатньо лише подивитися на те як, незалежно від віку, одягається людина, народжена на півострові у вигляді чобітка. Тут вони найкращі – у вмінні міксувати речі.
Створена італійцями фірма Persol представила нову колекцію окулярів. Ми віддали перевагу черепашково-модерновій моделі з лінзами зі скла та поляризаційним напиленням. Окуляри ручної роботи (зустріти таку саму пару буде майже нереально), мають надійні механізми та оздоблені стильними металевими вкрапленнями, у вигляді рисочек, кинджалів та логотипу компанії.
І подивіться на цей градієнт! Це ж не лінзи, це – море!

Детально про чоловічі окуляри Persol.

Чоловічі авіатори Mykita COOPER 002 Cooper

Чоловічі авіатори Mykita COOPER 002 Cooper

Який огляд окулярів обходиться без «авіаторів»? Дана модель стала популярною після фільму «Кобра» з Сільвестром Сталлоне. Відтоді, а це вже 30 років, «авіатори» залишаються актуальними.
Mykita COOPER – німецькі окуляри з великими лінзами з полікарбонату та цікавим бронзово-дзеркальним градієнтом. Одним словом – зіркові окуляри на пів обличчя. Із такою моделлю будь-який середнячок стане загадковою особистістю, здатною на вчинки та подвиги.

Детально про чоловічі авіатори Mykita COOPER 002 Cooper.

Чоловічі окуляри IC! Berlin

Чоловічі окуляри IC! Berlin

Німецький IC! Berlin – це майже плоскі окуляри з безгвинтовою оправою з надміцної та легкої листової сталі. Мають крутий вигляд, блискучі дзеркальні нейлонові лінзи та неймовірно легенькі.
У даній моделі поєдналися класика, якість, інновації та вишуканий стиль.

Детально про чоловічі окуляри IC! Berlin.

загрузка...