Тэги

Сейчас читают:

Чоловічі барсетки, клатчі та міні-сумочки

Якщо і є на світі типова сумка для буднів, то вона невелика. Така, що для документів, телефону та гаманця. Адже немає значення, куди ви прямуєте саме зараз: до супермаркету чи в Італію. Деякі дрібні речі в руках не понесеш. Та й кишені, погодьтеся, – не варіант, коли надворі літо.
Тож редакція вирішила зробити невеликий огляд, обравши чоловічі: клатч, барсетку та міні-сумочку.
Барсетка Franco Cesare

Барсетка Franco Cesare

Чоловіча шкіряна барсетка на блискавці, італійського бренду Franco Cesare, виготовлена з м’якої оксамитової на дотик шкіри найвищої якості.
Усередині 2 центральних відділення, монетниця на кнопковому клапані, 2 плоских кишені, кишеня на блискавці, 9 кишеньок для пластикових карток.
Зовні на задній стінці є «потаємна» кишеня.
Як бачите, тут знайдеться місце для кожної дрібниці. Барсетка має ідеальні розміри та дуже стильний вигляд. Має ремінець для зап’ястя.
Детально про барсетку.
Міні-сумка Delsey Bellecour

Міні-сумка Delsey Bellecour

Французький бренд Delsey створив сумочку, у якій помістяться не тільки повсякденні дрібниці, але й невеликий фотоапарат та пляшечка (принаймні, пласка), яким тут точно буде комфортно. Французи ж!
Бездоганний стильний вигляд та зручний доступ до кожної кишені. Блискавка на центральній секції має подвійний бігунок, також його можна скріпити замком. Виріб виготовлений з високоякісної екологічно чистої тканини високої міцності, з просоченням проти бруду та вологи. Декорований прорезиненими елементами та логотипом. Має зручний багаторівневий ремінець.
Детально про міні-сумочку.
Барсетка Wittchen


«Класична» на вигляд барсетка з колекції City Leather, бренду Wittchen виготовлена з приємної на дотик телячої шкіри. Має декілька відділень, із яких два – на блискавці, а також кишеню для дрібних предметів.
Закривається на замок-клапан.
Крім основної ручки, є також знімна, яка знаходиться збоку.

Детально про барсетку. 
Міні-сумка Cerrutti 1881

Міні-сумка Cerrutti 1881
Невеликого розміру сумка виконана з натуральної телячої шкіри. Має одну кишеню на блискавці, і одну – без застібки. Виріб прикрашає класичний металевий логотип бренду. Усі елементи фурнітури сріблясті.

Детально про міні-сімку.

Клатч-барсетка Wittchen

Чоловічій клатч-барсетка Wittchen
Вишуканий темно-синій чоловічий клатч бренду Wittchen з приємної на дотик телячої шкіри. Барсетка має декілька пласких відділень, одну кишеньку на блискавці та потаємну кишеню. Уся фурнітура металева, сріблястого коліру.

Детально про чоловічій клатч.

загрузка...