Тэги

Сейчас читают:

Інтерв’ю, якого не було: Маша Єфросиніна

Була така популярна телеведуча Маша Єфросиніна. А зараз просто – телеведуча. Сьогодні вона герой нашої рубрики «Інтерв’ю, якого не було», де ми публікуємо незручні запитання, які дійсно цікавлять читачів та журналістів. Наші контакти та детально про рубрику за цим посиланням.

Сара Джессика Паркер?

Сара Джессика Паркер?

1. Відносно недавно, мабуть, не більше 5-6 років тому, ви відмовляли у інтерв’ю інтернет-виданням фразою «Я не даю інтерв’ю інтернет журналам». А як тепер? Бо судячи і з інтерв’ю кожному маловідомому сайту, і з вашого каналу у ютюбі «Ваша Маша» — ви вже готові «давати» усім. Що ж то було раніше з вами, — звичайні вузьколобість та недалекоглядність, чи запаморочення від пропозицій?

В якомусь інтерв’ю ви зізнаєтесь, що плануєте стати симпатичною «бабулькою». Але ви вже стали такою! Як вам вдалося у 40 років мати вигляд на 60-т?

2. Кількість фоловерів та переглядів вашого відео-блогу, який ви ведете із 2014 року, менша ніж у багатьох не розкручених телеканалами журналістів, та навіть і не журналістів. Чи не забагато пафосу ви гнали за життя? Чому ваш канал непопулярний? Невже не допомогли вам ні розкрученість у ЗМІ, ні акторські спроби у театрі та кіно?
3. Ви погано граєте у театральних фрагментах на своєму каналі «Ваша Маша». У кіно та театрі – теж.
У одному інтерв’ю ви сказали, що мрієте зніматися у режисера Педро Альмадовара (а що, вже усім іншим відмовили?). Чого така «занизька» планка? Чому впевнені (інформація з того ж інтерв’ю), що були б дуже популярною актрисою у європейському кіно, аби дали згоду на якусь там зйомку у 2008 році? Ви ж непопулярна в українському… Чому вас, занадто слабеньку актрису, тягне в кіно та театр?


4. Скільки можна насилувати українців російською мовою? Коли ви вже вивчите державну?
5. Ви вихвалялися своїм креативом по створенню унікальних програм та шоу. Чому ж усі ваші останні продукти (телебачення, відеоблогерство) – це копія копій?
6. Ви не були красивою у 30 років, максимум – симпатичною. Чому у 40 років ви вважаєте себе красивою та молодою? Це ваша думка, чи компліменти від людей? (якщо так кажуть рідні та шанувальники, то не вірте, для них і Сара Джессика Паркер й Мерлін Менсон красиві та молоді).

Борис Апрель?

7. Чому ви до усіх малознайомих звертаєтеся «Дружочек»? А ім’я обов’язково закінчуєте на «уля»: Светуля, Сашуля…Звідки у вас це необґрунтоване панібратство?
8. Чого Ви розходилися з чоловіком? Що йому у вас не сподобалось? Сто відсотків, причина точно в вас, не у ньому, бо і ваша сестра недовго була заміжньою. То це гени.
9. В одному інтерв’ю ви зізнаєтеся, що не вмієте готувати, і чоловіка це не парить… Через деякий час, у іншому інтерв’ю ви кажете, що ви така як інші: готуєте їжу, чекаєте чоловіка з роботи. То ви вмієте чи не вмієте куховарити? Чи не тому від вас пішов чоловік?
10. Що за майстер-клас від Маші Єфросиніної «Ти у себе одна»? Ви впевнені, що вам є що порадить жінкам? У вас же у самих шлюб тримається невпевнено. Чи це майстер-клас про самотність?
11. Сто відсотків, що в дитинстві вас дражнили Фроською. Як іще?

загрузка...